Reklam

Google Maps

Google Maps iPhone için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 5.41

Dünyaya vazgeçilmez bir rehber

İOS için Google Haritalar , cep telefonunuzu kullanmanın yolunu bulmak için rakipsiz bir yol sağlar.

Gökyüzündeki göz

Cihazınızda Google Haritalar yüklü olduğunda, tüm dünyanın sokak ve uydu haritalarını görüntüleyebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda rotaları çizmek, yerel ilgi alanlarını bulmak, çevrenizdeki insanlarla sosyalleşmek ve Google'ın Sokak Görünümü ile yollarda yürümek için de kullanılabilir.

Google Haritalar, iOS cihazınızda kullanımı son derece kolaydır. Uygulama mevcut konumunuzu otomatik olarak algılar ve ekranda gösterir. Parmağınızı tutarak ve ekranı sürükleyerek ve parmaklarınızla sıkıştırarak yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Google Haritalar, mesafeye, günün saatine ve yer türüne göre filtreleyebileceğiniz ve işletme bilgilerini alabileceğiniz bir Keşfet özelliğini içerir. Dolayısıyla, Google Haritalar günün saatini algılayacağından, kapalı olan restoranların sonuçlarını görmeyeceksiniz. Hava koşullarının farkında bile olsa, yağmur yağmak üzere bir parka gitmediğinizden emin olun.

A'dan B'ye geçme

Google Haritalar'da

rota çizme ve yol tarifleri almak çok kolaydır . Başlangıç ​​ve bitiş noktalarını arayarak ya da harita üzerinde tıklayarak A'dan B'ye yol tarifi alabilirsiniz. Kasabalar ve sokaklar, anahtar kelime veya sesli arama ile incelenebilir.

İOS için Google Haritalar, işletmeler ve ilgi noktaları hakkında bilgi görüntüler. Örneğin, bir restoranın adı bir haritada göründüğünde, daha fazla bilgiye erişmek, kullanıcı yorumlarını okumak ve iletişim bilgilerini almak için tıklayabilirsiniz. İOS için Google Haritalar'daki yeni Rehber özelliği, özel yerler hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde bağlantı sağlar.

Google Haritalar’daki Gezinme simgesine dokunun ve 3D haritaları ve canlı trafik bilgilerini görebileceksiniz. Sokak Görünümü'nde dolaşmak harika bir deneyim. Android pusulasıyla bağlantılıdır, yani telefonu taşıdığınızda ve eğdiğinizde, görünüm de değişir.

Google Haritalar'da hata bulmak zordur , ancak sistem kaynaklarını çalma eğilimi olduğunu, özellikle de aynı anda çok sayıda katmanınız varsa, bunu belirtmek isteriz. Google Haritalar'ı kullanmadığınız zamanlarda işlemi sonlandırdığınızdan emin olun. Pil ölçeriniz yakında küçülmeye başlar.

İnanılmaz bir harita uygulaması

Google Haritalar, Android telefonunuzu kullanmanın yollarını bulmanın en kolay ve etkili yoludur.

AVANTAJLAR

  • Son derece kolay kullanım
  • Tüm dünyanın haritaları
  • GPS navigasyon
  • 3D sokak görünümü
  • İş ve ilgi alanları hakkında bilgi
  • Metin ve sesli arama

DEZAVANTAJLAR

  • Bellek ve batarya üzerine baskı yapabilir

Reklam

iphone için Harita ve GPS en fazla indirilenler

Reklam

Google Maps

İndir

Google Maps 5.41 iPhone için

Reklam

Google Maps hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Google Maps denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Google Maps için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×